fbpx

Školka se srdcem

Kdo se o malé kulihrášky stará

Představujeme vám naše skvělé tety a také všechny ostatní, kteří se podílejí na chodu školky.Michal Sopuch, strýc třídy Koťátek, provozní ředitel 

 

 

Empatická, dobrosrdečná a veselá duše. Táta téměř sedmiletého syna. Michal působil jako umělecký šéf v divadlech Radost a Polárka. Vystudoval činoherní režii na JAMU. Úspěšný účastník kurzu "Respektovat a být reprektován". Spolu s tetou Sašou tvoří kreativní srdce školky. Skvostný hráč na ukulele.

 

Nataša Hermanová, hlavní teta třídy Veverek

Dlouholetá profesionální chůva, maminka dospělých dvojčat a milující babička čtyřleté vnučky. Saša je energická a sršící nakažlivým humorem, s dětmi velmi ráda  tvoří a rozvíjí tak jejich kreativní a estetické vnímání. Spolu se strýcem Michalem tvoří týdenní plány pro děti.


 


Ivana Večeřová

lektorka pohybových her a máma dcery Aničky

Odpovídá za pohybové aktivity a kroužky dětí.

Byla dlouholetou profesionální basketbalistkou a českou reprezentantkou. Má mnohaletéleté zkušenosti s tréninkem mládeže. Pro svoji neutuchající lásku k pohybu se těší na sportování s těmi nejmenšími. Svou vlídnou a empatickou povahou si dokáže získat srdce malých i velkých.

Jejím mottem je: radost z pohybu pro každého.

Helena Lehká

Teta ve třídě Veverek. 

Dlouholetá zkušená pedagožka, maminka a babička dvouletého vnoučka.

Helenka je velmi vstřícná a empatická, dětmi oblíbená nejen pro svoji schopnost dívat se na svět jejich očima. Hraje na piano a skvěle zpívá. Na dětech si cení jejich upřímnosti a otevřenosti.